Насловна / Aктивности / Пројекти / Дечија недеља (Вашар)

Дечија недеља (Вашар)

Протекле недеље (7. – 12. октобра 2013. године) све је било подређено активностима поводом обележавања Дечије недеље. У организацији су учествовали су сви: ђаци, родитељи, наставници, стручни сарадници и помоћно техничко
особље.

У понедељак су уживали прваци. Њима у част била је органозована приредба на којој су наступали предшколци и ученици другог, трећег, четвртог и шестог разреда. Прваци су уз добродошлицу добили и беџеве – поклон организације Пријатељи деце Србије. У уторак је био маскенбал. Жири је имао веома тежак задатак. Требало је изабрати најоригиналније маске, а свака је била лепа на свој начин. Млада и младожења из предшколске групе, маска вампира на нивоу ученика нижих разреда и циганска свадба коју су приредили ученици виших разреда, понели су титуле најоригиналнијих маски.